Reklama

Kto ma najpiękniejsze przydomowe rośliny?

Opublikowano:
Autor:

Kto ma najpiękniejsze przydomowe rośliny? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Paweł Kalinowski po raz czwarty ogłosił konkurs na „Najpiękniej ukwiecony balkon, okno, ogród przydomowy i ogródek działkowy na terenie Gostynina. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 maja.

Burmistrz Paweł Kalinowski po raz czwarty ogłosił konkurs na „Najpiękniej ukwiecony balkon, okno, ogród przydomowy i ogródek działkowy na terenie Gostynina. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 maja.

Konkurs jest organizowany, aby zachęcić mieszkańców Gostynina do tworzenia takich elementów swego najbliższego otoczenia, aby nasze miasto zyskało dzięki nim na swojej urodzie. Regulamin przewiduje, że zgłoszeń dokonywać mogą jedynie właściciele i użytkownicy budynków znajdujących się na terenie Gostynina (na wypełnionych i podpisanych formularzach).
Zgłoszenia będą przyjmowane będą do 30 maja w sekretariacie Urzędu Miasta Gostynina przy ulicy Rynek 26 (pokój 208), w Wydziale Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa (ulica Parkowa 22, pok.1) lub listownie pod adresem Urzędu Miasta Gostynina (decyduje data wpływu do Urzędu). 
Wyniki zostaną ogłoszone podczas Jarmarku Świętego Jakuba 2018. Wtedy też nastąpi wręczenie nagród dla zwycięzców. Konkurs jest organizowany w trzech kategoriach:
- najpiękniej ukwiecony balkon, okno;
- najpiękniej ukwiecony ogród przydomowy;
- najpiękniej ukwiecony i zagospodarowany ogródek działkowy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE