Reklama

Kto w Gostyninie może być „Innowacyjnym Menadżerem Kultury”

Opublikowano:
Autor:

Kto w Gostyninie może być „Innowacyjnym Menadżerem Kultury”  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 10 czerwca można zgłaszać kandydatów do nagrody „Innowacyjny Menadżer Kultury” przyznawanej przez marszałka województwa mazowieckiego. Tytuł otrzymać mogą menedżerowie instytucji kultury i organizacji pozarządowych, którzy zarządzając w kulturą, wprowadzili do niej innowacyjne rozwiązania.

Do 10 czerwca można zgłaszać kandydatów do nagrody „Innowacyjny Menadżer Kultury”  przyznawanej przez marszałka województwa mazowieckiego. Tytuł otrzymać mogą menedżerowie instytucji kultury i organizacji pozarządowych, którzy zarządzając w kulturą, wprowadzili do niej innowacyjne rozwiązania.

Kandydatów do tytułu Innowacyjnego Menadżera Kultur zgłaszać mogą instytucje kultury i organizacje pozarządowe, które działają w województwie mazowieckim. Kandydaci mogą zgłaszać się również  osobiście. Konkurs ma promować osoby, które wprowadzają w zarządzaniu kulturą nowe wartości, mogące stać się inspiracją dla innych; potrafią być kreatywne w działaniach, wychodzić poza schematy, potrafią wydobywać potencjał nawet ze słabości.
Uhonorowane zostaną osoby, które działają na rzecz swoich małych ojczyzn, a przy tym wiedzą, jak pozyskiwać środki finansowe i przyciągają do kultury osoby wcześniej z nią niezwiązane. 
Konkursowe zgłoszenie musi zawierać dane osoby zgłaszającej wniosek, dane kandydata (wraz z notką biograficzną, informacją o reprezentowanej instytucji/organizacji, szczegółowym uzasadnieniem wniosku i udokumentowaną charakterystyką maks. dwóch zrealizowanych do 31 grudnia 2017 roku rozwiązań organizacyjnych/edukacyjnych/animacyjnych/ /inwestycyjnych/promocyjnych/badawczych). Do formularza można dołączyć prezentację multimedialną prezentującą kandydata i wybrane rozwiązania oraz rekomendacje.
Kandydatury zgłaszać można elektronicznie (przesyłając skan wypełniony komputerowo i podpisany ręcznie) do 10 czerwca na adres [email protected] 
Informacja o konkursie: Natalia Roicka, tel. 22 586 42 25; 601 668 314, [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE