Reklama

Kupujesz auto? Możesz sprawdzić jego historię

Opublikowano:
Autor:

Kupujesz auto? Możesz sprawdzić jego historię - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znalazłeś w trakcie majówki zagraniczny samochód swoich marzeń? Jeśli masz profil zaufany, sprawdź on-line historię pojazdu zanim zdecydujesz się go kupić.

Znalazłeś w trakcie majówki zagraniczny samochód swoich marzeń? Jeśli masz profil zaufany, sprawdź on-line historię pojazdu zanim zdecydujesz się go kupić.

Nabywcy pojazdów importowanych z wtórnego rynku Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady mogą sprawdzić, jak wyglądała ich przeszłość, korzystając z portalu historiapojazdu.gov.pl
W systemie znajdują się zarówno pojazdy sprowadzone z zagranicy i zarejestrowane w naszym kraju, ale również te, które nie trafiły jeszcze do Centralnej Ewidencji Pojazdów, ale są już oferowane do sprzedaży. Aby sprawdzić historię auta, które chce się kupić, należy zalogować się przy pomocy profilu zaufanego. 
Aby sprawdzić historię kupowanego auta, należy przygotować jego numer rejestracyjny oraz numer VIN, a także datę pierwszej rejestracji.
Jeżeli samochód znajduje się w bazie zagranicznej, w zakładce „dane zagraniczne” znaleźć można informacje w siedmiu kategoriach: kradzież, złomowanie, powypadkowy, uszkodzony, „przekręcony” licznik, niedopuszczony do ruchu, służył jako taxi.
Jeżeli interesujące nas auto należy do jednej z tych kategorii, pojawi się przy niej oznaczony czerwonym wykrzyknikiem alert. Jeżeli auta nie ma w bazie zagranicznej – na ekranie wyświetli się stosowna informacja tekstowa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE