Reklama

Kwalifikacja wojskowa 2020 rozpoczęta

Opublikowano:
Autor:

 Kwalifikacja wojskowa 2020 rozpoczęta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 10 lutego rozpoczęła się na terenie powiatu gostynińskiego kwalifikacja wojskowa. W inauguracji wziął udział starosta Arkadiusz Boruszewski i ppłk Piotr Staniszewski - Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Płocku.

W dniu 10 lutego rozpoczęła się na terenie powiatu gostynińskiego kwalifikacja wojskowa. W inauguracji wziął udział starosta Arkadiusz Boruszewski i ppłk Piotr Staniszewski - Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień w Płocku.

Obowiązkiem stawienia się przed komisją lekarską objęci są mężczyźni, którzy w tym roku kalendarzowym kończą dziewiętnaście lat. W tym roku objętych obowiązkiem stawienia się przed Komisję w Gostyninie jest prawie 300 osób. Również w tym roku jest możliwość spotkania się z żołnierzami z Jednostki Wojskowej 37 Sochaczewskiego dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej i z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej z Płocka, z którymi młodzi mężczyźni mogą rozmawiać o przebiegu służby i zapoznać się z ich wyposażeniem indywidualnym oraz obsługiwanym sprzętem.

Źródło: Starostwo Powiatowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE