Reklama

Ławka solarna już w Gostyninie. Będą kolejne

Opublikowano:
Autor:

Ławka solarna już w Gostyninie. Będą kolejne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteś na mieście i padł Ci telefon? Możesz podładować go pod starostwem powiatowym - wczoraj przy ul. Dmowskiego pojawiła się pierwsza ławka solarna. Kolejna umieszczona zostanie przy ul. Maja, co więcej, władze powiatu zapowiadają utworzenie sieci ładowarek na terenie całego powiatu.

Jesteś na mieście i padł Ci telefon? Możesz podładować go pod starostwem powiatowym - wczoraj przy ul. Dmowskiego pojawiła się pierwsza ławka solarna. Kolejna umieszczona zostanie przy ul. Maja, co więcej, władze powiatu zapowiadają utworzenie sieci ładowarek na terenie całego powiatu.

Ławka solarna zbudowana jest ze stali i drewna i wyposażona w panel słoneczny (pokryty szkłem hartowanym) i wejście USB (do ładowania telefonu potrzebny jest własny kabel).

Na ten cel starostwo powiatowe w Gostyninie zabezpieczyło 31,5 tys. zł - cała suma zostanie pokryta ze środków własnych. W najbliższym czasie starostwo planuje utworzenie sieci ładowarek na terenie całego powiatu w ramach projektu ECO - SOLARIS.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE