Reklama

Lepiej późno niż wcale: parkingi dla niepełnosprawnych z nowym oznakowaniem

Opublikowano:
Autor:

Lepiej późno niż wcale: parkingi dla niepełnosprawnych z nowym oznakowaniem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co prawda z prawie miesięcznym poślizgiem, jednak Gostynin dołączył do grona miast, które zaktualizowały miejsca postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju, nawierzchnia w tych miejscach pomalowana jest na kolor jaskrawoniebieski.

Co prawda z prawie miesięcznym poślizgiem, jednak Gostynin dołączył do grona miast, które zaktualizowały miejsca postojowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju, nawierzchnia w tych miejscach pomalowana jest na kolor jaskrawoniebieski.

Minister Infrastruktury i Rozwoju dnia 3 lipca 2015 r. wydał rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach. Zgodnie z ww. rozporządzeniem jednostki samorządowe do końca czerwca, miały czas na zaktualizowanie oznakowania miejsc postojowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, tj. umieszczenie znaku na nawierzchni barwy niebieskiej. Takie właśnie oznakowania pojawiły się w tym tygodniu na terenie Gostynina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE