Reklama

Liczne atrakcje i licytacje, czyli 25. finał WOŚP w Gostyninie!

Opublikowano:
Autor:

 Liczne atrakcje i licytacje, czyli 25. finał WOŚP w Gostyninie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w całej Polsce odbywa się wyjątkowa akcja, a mianowicie 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do pomocy w zbieraniu pieniędzy włączył się również Gostynin i jego mieszkańcy, na których czekało wiele atrakcji! Wszyscy, którzy pragną wesprzeć jeszcze dzisiejszą akcję, mogą to zrobić udając się do Miejskiego Centrum Kultury, gdzie zabawa trwa na całego.

Dziś w całej Polsce odbywa się wyjątkowa akcja, a mianowicie 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do pomocy w zbieraniu pieniędzy włączył się również Gostynin i jego mieszkańcy, na których czekało wiele atrakcji! Wszyscy, którzy pragną wesprzeć jeszcze dzisiejszą akcję, mogą to zrobić udając się do Miejskiego Centrum Kultury, gdzie zabawa trwa na całego.

Od porannych godzin na gostynińskich ulicach pojawili się wolontariusze ze specjalnymi puszkami WOŚP, do których zbierane są pieniądze. Pomocna młodzież będzie zbierała pieniądze do godziny 17. Każdy mieszkaniec może wrzucić do puszki dowolną ilość pieniędzy, za co w zamian dostanie serduszko z logiem akcji. 25. finał WOŚP w Gostyninie rozpoczął się w hali MOSiR przy ul. Kutnowskiej, gdzie odbył się halowy turniej piłki nożnej. Zwycięzcami turnieju zostali juniorzy Mazura Gostynin U-19 . Następnie liczne atrakcje czekały na mieszkańców w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie. Na początku wydarzenia przed MCK odbył się I Bieg z Fantazją – Policz się z Cukrzycą. Bieg był o tyle wyjątkowy, gdyż nie liczyło się w nim kto pierwszy dobiegnie do mety, tylko kto będzie miał najbardziej oryginalne przebranie! Po ukończonym biegu uczestnicy odebrali nagrody na głównej scenie. Po rozdaniu nagród na deskach głównej sceny w Miejskim Centrum Kultury pojawili się m. in. Miejska Orkiestra Dęta oraz uczniowie Miejskiej Szkoły Muzycznej. W trakcie występów, uczestnicy 25. finału WOŚP w Gostyninie mogli wziąć udział m. in. w warsztatach plastycznych, w grach i zabawach przygotowanych przez Tęczowo, czy zbadać swój słuch oraz pomiar cukru. Każdy chętny mógł również spróbować słodkich przysmaków i wziąć udział w licytacji, która ciągle trwa! Dziś wylicytowano już takie przedmioty jak: płyta gwiazdy wieczoru Kobranocka, poduszka z logiem WOŚP, koszulki WOŚP, czy własnoręcznie przygotowana nalewka. Podczas koncertów, grupa seniorów tworzyła 25-metrowy szalik z okazji dzisiejszej akcji, który już niedługo będzie można wygrać w licytacji.

Każdy, kto chce wesprzeć 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy może to zrobić, gdyż jeszcze dziś na scenie w MCK wystąpią: Stopersi, Arasite (J. Nyckowski), Nowa Kultura oraz gwiazda wieczoru zespół Kobranocka. Początkowo o godzinie 20 jako specjalni goście mieli wystąpić członkowie zespołu Róża Europy, jednak ich koncert uniemożliwiła choroba przedstawicieli zespołu. Na zakończenie dzisiejszego finału na mieszkańców Gostynina czeka pokaz fireshow ,,Światełko do Nieba’’.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE