Reklama

Linie zerwane, droga zablokowana: bobry narozrabiały [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Linie zerwane, droga zablokowana: bobry narozrabiały [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oj niedobrze, panie bobrze - oklepany do granic możliwości zwrot doskonale pasuje do sytuacji, która miała miejsce wczorajszego poranka opodal powiatu gostynińskiego. Gryzonie dały się we znaki zarówno mieszkańcom, jak i kierowcom oraz służbom mundurowym, przegryzając drzewo, które runęło na linie energetyczne. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Oj niedobrze, panie bobrze - oklepany do granic możliwości zwrot doskonale pasuje do sytuacji, która miała miejsce wczorajszego poranka opodal powiatu gostynińskiego. Gryzonie dały się we znaki zarówno mieszkańcom, jak i kierowcom oraz służbom mundurowym, przegryzając drzewo, które runęło na linie energetyczne. Droga przez kilka godzin była całkowicie zablokowana.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj przed godz. 10. w miejscowości Trzcianno (gmina Nowy Duninów). Po przyjeździe na miejsce Ochotniczej Straży Pożarnej, okazało się, że bobry przegryzły drzewo, a to upadło na linie średniego napięcia. Druhowie w obecności pogotowia energetycznego, przy użyciu pilarek spalinowych pocięli drzewo na mniejsze kawałki i usunęli je z drogi. Na czas działań droga była całkowicie zablokowana.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE