Reklama

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – zarezerwuj swój termin już teraz!

Opublikowano:
Autor:

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie – zarezerwuj swój termin już teraz! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz poczuć się jak skoczek spadochronowy? Wybierz się do tunelu aerodynamicznego i przeżyj niesamowitą przygodę!

Chcesz poczuć się jak skoczek spadochronowy? Wybierz się do tunelu aerodynamicznego i przeżyj niesamowitą przygodę!

Dzisiaj tunel aerodynamiczny to popularna alternatywa dla skoków spadochronowych. Z lotów w aerotunelu można skorzystać także w Polsce, dlatego każdy, kto ma ochotę na przeżycie wyjątkowej przygody, może zarezerwować swój termin już teraz przez internet.

Czym dokładnie są tunele aerodynamiczne? Na czym polega lot w tunelu tego rodzaju? Kto może z niego skorzystać? W końcu, ile trzeba będzie za niego zapłacić? Sprawdź teraz!

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Sercem tunelu aerodynamicznego są duże wentylatory, które potrafią rozpędzić powietrze do zawrotnej prędkości nawet ponad 300 kilometrów na godzinę.

Taki tunel aerodynamiczny to konstrukcja, która ma dwojakie przeznaczenie. Służy do badania aerodynamiki obiektów, a także może być używana do tworzenia warunków podobnych do swobodnego spadania przy skoku spadochronowym.

Pionowe tunele aerodynamiczne znalazły zastosowanie właśnie jako wsparcie w lotach w przestworzach – duża prędkość strug powietrza pozwala na podniesienie człowieka w górę i tym samym umożliwia uzyskanie efektu utrzymywania się w powietrzu.

Początkowo, aerotunele stosowane były głównie do ćwiczeń spadochroniarskich, ale obecnie otwarte są praktycznie dla każdego, kto chciałby przeżyć niesamowitą przygodę. Wystarczy tylko zarezerwować lot przez internet!

Kto może latać w tunelu aerodynamicznym?

Jedną z najważniejszych zalet aerotuneli jest ich łatwa dostępność. Z takiej rozrywki może skorzystać niemalże każdy – także dzieci, seniorzy czy nawet osoby niepełnosprawne.

Do lotu w tunelu aerodynamicznym nie potrzeba specjalnych przygotowań – długotrwałych szkoleń i treningów czy badań lekarskich. Gdy nie mamy przeciwwskazań do uprawiania sportów, możemy także spróbować swoich sił w aerotunelu i poczuć niesamowite emocje!

Na czym polega lot w aerotunelu?

Pierwszym krokiem jest zarezerwowanie odpowiedniego terminu lotu. Można zrobić to on-line – bez potrzeby wychodzenia z domu. Wybieramy po prostu interesujący nas termin lotu, a potem płacimy za usługę.

Możemy też wykupić voucher upominkowy, gdy lot chcemy podarować komuś w prezencie. Voucher można od razu po opłaceniu zamówienia otrzymać na swój adres e-mailowy, dlatego to świetny prezent last-minute.

Profly to tunel aerodynamiczny działający w Warszawie. Jest otwarty przez cały rok – rezerwację można wykonać na stronie internetowej https://profly.pl/.

W wyznaczonym terminie przychodzimy na miejsce. Tam otrzymujemy potrzebne wyposażenie – kombinezon, kask, zatyczki do uszu. Następnie bierzemy udział w przeszkoleniu, które informuje o głównych zasadach lotu.

Tak przygotowani uczestnicy wchodzą następnie w grupie do tunelu aerodynamicznego, a następnie, każdy za każdym, latają w tunelu pod opieką instruktora, który dba o ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

Podstawowy lot to 1,5 minuty, przy czym tunele sprzedają najczęściej po dwa loty razem. W związku z tym do tunelu wchodzimy dwukrotnie – dwa razy po 1,5 minuty.

Tunele aerodynamiczne są przeszklone, dlatego z zewnątrz widać latających wewnątrz uczestników. Można robić im zdjęcia i kręcić filmy, a także można pobrać te przygotowane przez tunel – wystarczy tylko podać swój adres e-mailowy.

Ile trzeba zapłacić za lot w tunelu aerodynamicznym?

Loty w tunelu aerodynamicznym wcale nie są bardzo drogie – to rozrywka kilkukrotnie tańsza niż skoki spadochronowe, dlatego dzisiaj cieszy się także dużym powodzeniem.

Lot trwający 3 minuty w aerotunelu w Warszawie kosztuje 249 złotych dla osoby dorosłej, natomiast w opcji junior, czyli dla osoby poniżej 18. roku życia, to koszt 219 złotych.

Dostępne są również specjalne pakiety lotów oraz szkolenia – przy wykupieniu dłuższego lotu koszt jednej minuty jest niższy, dlatego wtedy, gdy wybierzmy się z rodziną albo znajomymi do aerotunelu, możemy zapłacić jeszcze mniej.

Zatem wtedy, gdy szukasz dobrej zabawy pomyśl o skorzystaniu z lotów w tunelu aerodynamicznym – to gwarancja udanej zabawy dla każdego, kto lubi adrenalinę i przygodę!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE