Łukasz Flejszer wicemistrzem ogólnopolskich zawodów!

Opublikowano:

Łukasz Flejszer wicemistrzem ogólnopolskich zawodów! - Zdjęcie główne

WiadomościNie tylko dzieci i młodzież Zwoleń-Team mogły w miniony weekend cieszyć się z indywidualnych sukcesów. Trener rolkarzy z naszego powiatu, Łukasz Flejszer również stanął na wysokości zadania, zdobywając srebrny medal w dwuboju.

W sobotę, 14 kwietnia w Stolnie młodzi wrotkarze szybcy z miasta Gostynina i gminy Gostynin wywalczyli łącznie 12 medali. Sukcesów w grupie starszej Zwoleń-Team podczas „ogólnopolskiej rywalizacji w 3 edycji Roll and Run w Stolnie” również nie brakowało.

Pierwszy wiosenny start Trener UKS Z-T zaczął z wysokiego C. W sobotę na pierwszy ogień poszły zawody fitness na dystansie 5,25 km, w których to Łukasz Flejszer zajął pierwsze miejsce ustanawiając po raz kolejny swój rekord trasy 00:09:40.

Po 45 minutowym odpoczynku czas przyszedł na rywalizację w półmaratonie 21km łyżworolek szybkich, którego czas wliczany był do dwuboju. W kategorii open - Trener na „łyżworolkach szybkich” na 133 uczestników zajmował 11 miejsce /czas: 00:38:07:75/.

Godzinę później rozpoczęła się druga część dwuboju – bieg na dystansie 8km, w którym wystartowało 85 uczestników. W kategorii open Trener w ulicznej rywalizacji sportowej zajął 9 miejsce /z czasem: 00:32:55:00/.

WYNIKI DWUBOJU - łączny czas: 01:11:02:75 /tempo 24,1 km/h/
1 cz.) rolki szybkie 21km - czas: 00:38:07:75 /średnia prędkość 33,1km/h/
2 cz.) bieg główny 8km - czas: 00:32:55:00 /średnia prędkość 13,7km/h/

W wyczerpującym dwuboju /29km: rolki + bieg/ Trener UKS Z-T zdobywa srebrny medal w kategorii open, ustępując tylko zwycięzcy z poprzednich edycji – Maciejowi Bukowskiemu o zaledwie 5 sekund w rolkach i 1 sekundzie w biegu !

- Upragniony dwubój w Stolnie osiągnięty, a wysokie 2 miejsce bardzo cieszy – mówi Trener UKS Zwoleń-Team.