Reklama

Lustra 3d nie tylko do łazienki

Opublikowano:
Autor:

Lustra 3d nie tylko do łazienki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łazienka to najczęściej najmniejsze pomieszczenie w całym mieszkaniu. Aby optycznie powiększyć tę niewielką przestrzeń, coraz więcej osób decyduje się skorzystać z luster 3d. Ich spektakularny wygląd sprawił, że można je spotkać również w luksusowych placówkach o charakterze handlowo-usługowym.

Łazienka to najczęściej najmniejsze pomieszczenie w całym mieszkaniu. Aby optycznie powiększyć tę niewielką przestrzeń, coraz więcej osób decyduje się skorzystać z luster 3d. Ich spektakularny wygląd sprawił, że można je spotkać  również w luksusowych placówkach o charakterze handlowo-usługowym.

Efekt, który można osiągnąć dzięki lustrom 3d

To nowoczesne rozwiązanie, dzięki wmontowanym ledowym profilom oświetleniowym sprawia wrażenie, jakby za taflą lustra kryła się głęboka przestrzeń. Jest ona szczególnie mocno widoczna, jeśli spojrzeć na lustro pod pewnym kątem. Efekt głębi ciekawie prezentuje się również, jeśli przyglądamy się lustru na wprost. Zamontowanie lustra 3d w pokoju, łazience lub w przedpokoju sprawi, że uzyskamy efekt powiększenia przestrzeni. Jeśli więc zależy nam na tym, aby pokój wydawał się bardziej przestrzenny, lustro 3d jest idealną opcją.

Funkcja ozdobna

Lustra 3d docenią nie tylko pragmatycy. To rozwiązanie z powodzeniem pełni również funkcję dekoracyjną. Ledowe oświetlenie nadające efekt głębi może występować w różnych kształtach. Tego typu ozdoba sprawi, że każda przestrzeń będzie wydawać się bardziej elegancka.

Do zalet luster 3d zaliczyć można również fakt, że pasują one do nowoczesnych wnętrz. Mimo charakterystycznego wyglądu pozostają subtelne, toteż nie zaburzą dotychczasowej aranżacji przestrzeni. A gdy zależy nam na tym, aby lustro 3d wyglądało jak tradycyjne lustro, wystarczy nacisnąć przełącznik - oświetlenie led zgaśnie, a naszym oczom ukaże się zwykła lustrzana tafla. Opcja włączania/wyłączania efektu głębi sprawia, że to rozwiązanie jest niezwykle uniwersalne - w razie przeprowadzki lub zmiany wystroju możemy pozostać przy ulubionym lustrze, bo jego wygląd dopasuje się do naszych potrzeb.

Lustra od wieków są sposobem na ozdobienie przestrzeni i ich optyczne powiększenie. Dzięki nowoczesnym technologiom opartym o oświetlenie led możliwe jest osiągnięcie efektu 3d, który przyciągnie wzrok każdego gościa, a mieszkańcom domu uprzyjemni codzienne zabiegi pielęgnacyjne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE