Reklama

Lustra trójwymiarowe i lustra na wymiar w aranżacji wnętrz

Opublikowano:
Autor:

Lustra trójwymiarowe i lustra na wymiar w aranżacji wnętrz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aranżacja wnętrz to zawsze wyzwanie. Zmienia się moda, co pociąga za sobą także zmiany w projektowaniu wnętrz. Jednakże od długiego czasu niemalże nieodzownym elementem aranżacji wnętrz są lustra.

Aranżacja wnętrz to zawsze wyzwanie. Zmienia się moda, co pociąga za sobą także zmiany w projektowaniu wnętrz. Jednakże od długiego czasu niemalże nieodzownym elementem aranżacji wnętrz są lustra.

Pozwalają osiągnąć bardzo ciekawe efekty, zwłaszcza w mniejszych wnętrzach. Światło odbijające się od odpowiednio dobranych luster pozwala nie tylko rozświetlić, ale także optycznie powiększyć pomieszczenie. Dzięki ich bardzo dużej ilości na rynku bez problemu można dobrać idealne do każdego wnętrza i przede wszystkim dopasowane do stylu, w jakim jest ono urządzone.

Lustra na wymiar - rozwiązanie do każdego wnętrza


Warto jednak z pewnością zwrócić uwagę na lustra na wymiar. Poza tym, że można zamówić ich wykonanie w dowolnej wielkości, bardzo często także można zamówić ich wykończenie według indywidualnych upodobań. Gwarantuje to przede wszystkim ich niepowtarzalność, jak również ich dobranie do wnętrza i jego stylu. Oczywiście aby mieć pewność, że lustro spełni oczekiwania, należy wybrać odpowiednią i doświadczoną firmę do jego wykonania.

Czym są lustra 3D


Coraz częściej klienci decydują się także na lustra 3D. to niezwykle ciekawe i przede wszystkim interesujące wizualnie produkty, które bardzo często wykonywane są także na indywidualne zamówienie klientów. Patrząc w nie odnosi się wrażenie, że za taflą lustra coś się znajduje.
Efekty takie uzyskuje się zazwyczaj przy pomocy odpowiednio zainstalowanego pod taflą lustra oświetlenia LED. Niektóre mają możliwość zmiany oświetlenia i tym samym uzyskania innego efektu 3D. Bez problemu zazwyczaj można także wyłączyć oświetlenie i korzystać z niego tak, jak z tradycyjnego lustra bez efektu trójwymiarowego.

Zastosowanie luster 3D


Bardzo często tego typu lustra wykonywane są na indywidualne zamówienie klientów. Wiele z nich montowanych jest w miejscach takich jak na przykład kluby, dyskoteki czy kawiarnie. Umieszczenie ich na ścianach daje bardzo interesujące efekty aranżacji wnętrz, nieporównywalne do innych zabiegów. Najczęstszym efektem, jakie stosuje się w tym właśnie rodzaju luster jest tak zwany efekt tunelu. Odpowiednie zaprogramowanie oświetlenia sprawia, iż patrząc w lustro odnosi się wrażenie tunelu, znajdującego się poza nim. Jednocześnie bez przeszkód można się w nim przejrzeć. Firmy zajmujące się produkowaniem, takich luster często umożliwiają także sterowanie natężeniem zamontowanego oświetlenia LED i tym samym kontrolowaniem uzyskiwanego efektu. Niezwykle wyraziste światło daje znacznie lepsze efekty trójwymiaru, jednakże często o wiele mniej wtedy spełnia swoją rolę użytkową. Jednakże duże możliwości wyboru, jak chodzi o zakup takich luster na rynku pozwala na dobranie idealnego do wymagań każdego klienta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE