Reklama

Maluchy z "Dwójki" pasowane na przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

Maluchy z "Dwójki" pasowane na przedszkolaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pasowanie na przedszkolaka to dla każdego dziecka wyjątkowe wydarzenie. Właśnie takich przeżyć doznały dzisiaj 2 i 3-latki z Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym.

Pasowanie na przedszkolaka to dla każdego dziecka wyjątkowe wydarzenie. Właśnie takich przeżyć doznały dzisiaj 2 i 3-latki z Przedszkola nr 2 z Oddziałem Integracyjnym.

Uroczystość rozpoczęła się występem słowno-muzyczno-tanecznym w wykonaniu przyszłych przedszkolaków. Zebrani w sali rodzice, rodzeństwo i pracownicy placówki usłyszeli piosenki o przedszkolakach i ich zajęciach oraz umiejętnościach. Znalazł się też moment na zatańczenie "Kaczuszek" przez dzieci i ich rodziców.

Za swój piękny występ maluchy otrzymały wielkie brawa. Następnie nadeszła upragniona chwila - pasowanie wielkim ołówkiem przez panią dyrektor Annę Woźniak na przedszkolaka i żeby tradycji stało się zadość dzieci zostały też obdarowane kolorowymi dyplomami.

Na zakończenie spotkania sekretarz miejski pani Hanna Adamska pogratulowała maluchom występu i przekazała na ręce pani dyrektor słodycze dla nich.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE