Reklama

Mapa wypadków w powiecie gostynińskim. Sprawdź, gdzie doszło do tragedii

Opublikowano:
Autor:

Mapa wypadków w powiecie gostynińskim. Sprawdź, gdzie doszło do tragedii - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 15 osób rannych i 4 ofiary śmiertelne - to bilans wypadków, do których doszło w okresie styczeń - sierpień na drogach powiatu gostynińskiego. Na google maps dostępna jest mapa z opisem powyższych zdarzeń.

15 osób rannych i 4 ofiary śmiertelne - to bilans wypadków, do których doszło w okresie styczeń - sierpień na drogach powiatu gostynińskiego. Na google maps dostępna jest mapa z opisem powyższych zdarzeń.

Brak wyobraźni, częsty pośpiech, błędne myślenie - że mnie to nie dotyczy to składowe do spowodowania wypadku drogowego. A każdy z nas wychodząc z domu chce bezpiecznie do niego powrócić. Ludzkie tragedie nie biorą się z opowieści - to życie pisze taki scenariusz. Pomimo prowadzonych przez policjantów działań m.in. mających na celu ujawnienie kierujących pojazdami pod działaniem alkoholu, przekraczających dopuszczalną prędkość jazdy, na drogach powiatu gostynińskiego w okresie styczeń – sierpień 2017 roku doszło do 16 wypadków drogowych w których 4 osoby poniosły śmierć, a 15 zostało rannych. Najczęstsze przyczyny wypadków
drogowych to nadmierna prędkość, nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Poniżej link do mapy stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drogach powiatu gostynińskiego za okres styczeń – sierpień 2017roku (mapa będzie aktualizowana w cyklu comiesięcznym). Dane do mapy uzyskano z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

Mapę wypadków znajdziesz tutaj

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE