Reklama

Marsz dla Życia i Rodziny w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Marsz dla Życia i Rodziny w Gostyninie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Bronić życia i umacniać je, czcić je i kochać – oto zadanie, które Bóg powierza każdemu człowiekowi” - encyklika Evangelium vitae św. Jan Paweł II. W niedzielę, 17 czerwca obydwie gostynińskie parafie organizują po raz pierwszy Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem Kocham Cię Życie. Celem przyświecającym temu przedsięwzięciu jest ukazanie wartości życia i rodziny.

„Bronić życia i umacniać je, czcić je i kochać – oto zadanie, które Bóg powierza każdemu człowiekowi” - encyklika Evangelium vitae św. Jan Paweł II. W niedzielę, 17 czerwca obydwie gostynińskie parafie organizują po raz pierwszy Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem Kocham Cię Życie. Celem przyświecającym temu przedsięwzięciu jest ukazanie wartości życia i rodziny.

Zapraszamy, aby pod tym hasłem, przemaszerować ulicami Gostynina w radosnym pochodzie, manifestując poparcie fundamentalnej wartości ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Życia, którego istnienie tak często zależy od ofiarności i postawy służby spotykanych na swej drodze osób.

Marsz rozpocznie się o godz. 15.00 pod pomnikiem św. Jana Pawła II przy parafii św. Marcina. Kolorowy pochód zmierzać będzie ulicami Gostynina do parafii Miłosierdzia Bożego, gdzie na uczestników czekać będzie piknik rodzinny oraz koncert muzyczny.
Marsz zakończy Eucharystia o godzinie 17:30.

Przyłącz się i maszeruj z nami. Życie człowieka jest warte każdego zaangażowania! Biorąc to pod uwagę wyjdziemy na ulice Gostynina, aby wyrazić wdzięczność Bogu za wolność i niepodległość, za każde ludzkie życie i każdą rodzinę. Podczas Marszu odbędzie się zbiórka pieluch w ramach akcji „Pielucha dla Malucha”.

Organizatorzy: Parafia Miłosierdzia Bożego i Parafia św. Marcina w Gostyninie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE