Reklama

Marta Macierzyńska zagrała na miarę Chopina

Opublikowano:
Autor:

Marta Macierzyńska zagrała na miarę Chopina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niedzielny koncert Marty Macierzyńskiej dobrany był do pięknej słonecznej pogody idealnie. Młoda, ale z ogromnym dorobkiem, pianistka zagrała utwory Mozarta, Chopina i Straussa. Licznie zgromadzeni widzowie usłyszeli też muzykę filmową z "Polskich dróg" oraz poloneza z "Pana Tadeusza".

Niedzielny koncert Marty Macierzyńskiej dobrany był do pięknej słonecznej pogody idealnie. Młoda, ale z ogromnym dorobkiem, pianistka zagrała utwory Mozarta, Chopina i Straussa. Licznie zgromadzeni widzowie usłyszeli też muzykę filmową z "Polskich dróg" oraz poloneza z "Pana Tadeusza".

Kolejny letni koncert plenerowy z cyklu "Wakacje na miarę Chopina" sponsorowany był przez PKN Orlen, pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.
Na kolejny z tego cyklu, pod tym samym patronatem i również sponsorowany przez PKN Orlen, zapraszamy w niedzielę, 20 sierpnia o godzinie 17. W muszli koncertowej zagra na fortepianie Aleksandra Janaszewska, a towarzyszyć jej będzie śpiewający basem Maciej Rudziński. Wstęp oczywiście wolny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE