Reklama

Marznące mżawki i gołoledź. Jutro będzie podobnie

Opublikowano:
Autor:

Marznące mżawki i gołoledź. Jutro będzie podobnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś zarówno piesi jak i kierowcy mają bardzo utrudnione warunki na drodze. Przez padający w nocy deszcz, który natychmiast zamarzał, od poranka na jezdni oraz chodniku znajduje się niebezpieczny gołoledź. Meteorolodzy ostrzegają, że najbliższa noc będzie podobna i jutro mieszkańcom Gostynina ponownie przyjdzie zmierzyć się z niebezpieczną ślizgawką.

Dziś zarówno piesi jak i kierowcy mają bardzo utrudnione warunki na drodze. Przez padający w nocy deszcz, który natychmiast zamarzał, od poranka na jezdni oraz chodniku znajduje się niebezpieczny gołoledź. Meteorolodzy ostrzegają, że najbliższa noc będzie podobna i jutro mieszkańcom Gostynina ponownie przyjdzie zmierzyć się z niebezpieczną ślizgawką.

O niebezpieczeństwie jakie powoduje gołoledź mieszkańcy Gostynina mogli przekonać się sami dzisiejszego poranka. Marznący deszcze postawił w gotowości służby porządkowe miasta, które od wczesnych godzin porannych dbają o bezpieczny stan jezdni i chodników. Jak ostrzegają meteorolodzy, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż najbliższej nocy ponownie pojawi się marznąca mżawka, przez co jutro po raz kolejny mieszkańcy będą borykać się z problemem śliskiej drogi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE