Reklama

Masz prawo do mediacji - rusza kampania informacyjna

Opublikowano:
Autor:

Masz prawo do mediacji - rusza kampania informacyjna - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mediacja jest formą ułatwienia rozwiązania konfliktu bez przemocy. W tym celu w ramach Międzynarodowego Dzień Mediacji, który przypada na 18 października 2018 r. i Tygodnia Mediacji odbywającego się w dniach 15-19 października 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie udzielane będą informacje na temat postępowania mediacyjnego.

Mediacja jest formą ułatwienia rozwiązania konfliktu bez przemocy. W tym celu w ramach Międzynarodowego Dzień Mediacji, który przypada na 18 października 2018 r. i Tygodnia Mediacji odbywającego się w dniach 15-19 października 2018 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie udzielane będą informacje na temat postępowania mediacyjnego.

Mediacja to próba doprowadzenia do ugodowego, satysfakcjonującego strony rozwiązania sporu na drodze dobrowolnych negocjacji. Prowadzona jest przy udziale osoby trzeciej, neutralnego i bezstronnego mediatora, który wspiera jej przebieg i łagodzi napięcia oraz pomaga w dojściu do porozumienia. Przede wszystkim mediacja sprzyja załagodzeniu lub trwałemu zakończeniu konfliktu.

 Wszelkie informacje w zakresie postępowania mediacyjnego udzielane będą w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie, ul. 3-go Maja 17 w dniach od 15 do 19 października 2018 r. (poniedziałek-piątek) w godz. 10:00-13:00 -  informuje oficer prasowy KPP w Gostyninie, podkom. Dorota Słomkowska 

- Ponadto informujemy, że w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji w okresie od 15 do 19 października 2018 r. dyżury w zakresie udzielania informacji na temat instytucji mediacji będą udzielali sędziowie, kuratorzy sądowi oraz asystenci Sądu Rejonowego w Gostyninie w siedzibie Sądu Rejonowego w Gostyninie przy ul. 3-go Maja 43 - dodaje podkom. Dorota Słomkowska 

Więcej informacji TUTAJ

Info: KPP w Gostyninie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE