Reklama

"Matma" i komputery to Twój konik? Wystartuj w turnieju!

Opublikowano:
Autor:

"Matma" i komputery to Twój konik? Wystartuj w turnieju! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie oraz Gostynińskie Centrum Edukacyjne organizują turniej matematyczno-informatyczny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zwody odbędą się 31 marca o godz. 10:00 w "Ogólniaku".

Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie, Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie oraz Gostynińskie Centrum Edukacyjne organizują turniej matematyczno-informatyczny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zwody odbędą się 31 marca o godz. 10:00 w "Ogólniaku".

Patronem honorowym wydarzenie objął starosta gostyniński, natomiast merytoryczny Politechnika Warszawska Filia w Płocku oraz Hewlett Packard Enterprise.

Konkurs potrwa 2 godz., jego celem jest popularyzowanie matematyki i informatyki wśród uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych;  umożliwienie zweryfikowania własnego poziomu wiedzy i umiejętności przez uczniów obejmujących podstawę programową III i IV etapu edukacyjnego; rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych i informatycznych uczniów; promocja samorządów terytorialnych i społeczności szkół biorących udział w konkursie; wyszukiwanie młodych talentów.
Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE