Reklama

Reklama

Mazur, Błyskawica i przyjaciele: POZPN uhonorował gostyninian

Opublikowano: śr, 20 gru 2017 11:22
Autor:

Mazur, Błyskawica i przyjaciele: POZPN uhonorował gostyninian - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kluby sportowe Mazur Gostynin oraz Błyskawica Lucień, a także osoby zaangażowane w rozwój piłki nożnej z powiatu gostynińskiego zostały uhonorowane przez Płocki Okręg Związku Piłki Nożnej. Odznaczenia i nagrody wręczono w sobotę, w Teatrze Dramatycznym im. Szaniawskiego Płocku, w trakcie obchodów 70-lecia Wisły Płock i 40 rocznicy powstania POZPN.

Reklama

Kluby sportowe Mazur Gostynin oraz Błyskawica Lucień, a także osoby zaangażowane w rozwój piłki nożnej z powiatu gostynińskiego zostały uhonorowane przez Płocki Okręg Związku Piłki Nożnej. Odznaczenia i nagrody wręczono w sobotę, w Teatrze Dramatycznym im. Szaniawskiego Płocku, w trakcie obchodów 70-lecia Wisły Płock i 40 rocznicy powstania POZPN.

Gala była okazją do wręczenia wyróżnień i odznaczeń dla osób i klubów zaangażowanych w rozwój i promocję piłki nożnej. Najważniejsze i najbardziej prestiżowe wyróżnienie - Złota Honorowa Odznaka Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej trafiła do klubu MKS „Mazur” Gostynin, a otrzymał ją sponsor klubu – prezes Izolbetu, Kazimierz Majchrzak. W imieniu sponsora z rąk prezesa Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, Zdzisława Łazarczyka wyróżnienie odebrał wiceprezes MKS Mazur, Wiesław Adamski. Także do sponsora klubu Kazimierza Majchrzaka trafił pamiątkowy puchar będący podziękowaniem za wkład w rozwój piłki nożnej na Mazowszu. Podczas Gali odznakę Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej otrzymał również gostyninianin Bogdan Gołębiewski, przewodniczący Komisji d/s licencji klubowych Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

W uroczystościach uczestniczyli także członkowie Klubu Sportowego Błyskawica Lucień, który został odznaczony Srebrną Honorową Odznakę MZPN. Odebrał ją prezes Krzysztof Kokosiński. Na jego ręce został też przekazany puchar dla wójta gminy Gostynin, Edmunda Zielińskiego.

Uhonorowany przez Płocki Okręg Związku Piłki Nożnej został również burmistrz Gostynina, Paweł Kalinowski. Włodarz otrzymał puchar, w podziękowaniu za współpracę w rozwoju piłkarstwa młodzieżowego. W imieniu burmistrza puchar odebrał pan Bogdan Gołębiewski.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.