Mazur przyćmił Świt. Kolejne 3 punkty jadą do Gostynina

Opublikowano:

Mazur przyćmił Świt. Kolejne 3 punkty jadą do Gostynina - Zdjęcie główne

WiadomościW 4 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej Seniorów Mazur Gostynin wygrał na wyjeździe w Staroźrebach z miejscowym Świtem 3:0.

Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była głównie w środku pola, jednak tuż przed przerwą bramkę na 1:0 dla gostynińskiego zespołu zdobył Jakub Kustra po asyście Rafała Wilamowskiego. W drugiej połowie w 58 minucie po dograniu z lewej strony od Michała Mateckiego na 2:0 podwyższył Piotr Wachaczyk, a chwilę przed ostatnim gwizdkiem sędziego po asyście Sebastiana Surmaka wynik na 3:0 ustalił Bartłomiej Dębicki. Mazur w sobotnim meczu był zdecydowanie lepszą drużyną.

Kolejne spotkanie będzie bardzo ważne dla układu tabeli i walki o powrót do IV Ligi.  17 września Mazur Gostynin podejmie na własnym boisku Kasztelan Sierpc. Początek meczu o godzinie 16 na Stadionie MOSiR w Gostyninie.

Świt Staroźreby 0:3 Mazur Gostynin

Bramki: 44' Jakub Kustra, 58' Piotr Wachaczyk, 84' Bartłomiej Dębicki

Świt: Adam Ablewski – Adrian Brudnicki, Adrian Chrzanowski, Łukasz Kawecki, Damian Koleczek – żółta kartka, Konrad Żaglewski, Daniel Oliwkowski, Mateusz Ziarko (46' Kamil Jędrzejewski), Konrad Subocz, Jarosław Unierzyski, Mariusz Unierzyski – grający trener

Mazur: Bartosz Tomczak – Bartosz Dutkiewicz, Mateusz Ziułkowski, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Wróblewski, Michał Matecki, Rafał Wilamowski (90' Paweł Kowalski), Bartłomiej Dębicki, Piotr Wachaczyk (77' Maciej Piórkowski), Przemysław Kamiński (46' Sebastian Surmak), Jakub Kustra; trener: Jan Błaszczyk