Mazur remisuje w drugim sparingu

Opublikowano:

Mazur remisuje w drugim sparingu - Zdjęcie główne

Wiadomości W sobotę piłkarze Mazura Gostynin rozegrali drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu w Płockiej Lidze Okręgowej. Gostynińscy zawodnicy zremisowali 2:2 w Baruchowie z miejscowym GKS-em.

Pierwsza bramka padła już na początku meczu, podobnie jak tydzień temu w meczu z Kujawiakiem Kowal. Strzelcem był jeden z dwóch zawodników testowanych, który zdobył gola po dośrodkowaniu Piotra Dudkiewicza z lewej strony boiska. Druga bramka padła w 42 minucie, do siatki trafił po raz kolejny ten sam zawodnik, tym razem po dośrodkowaniu Rafała Wilamowskiego. Przy obu golach proste błędy w kryciu i ustawieniu popełnili środkowi obrońcy zespołu z Baruchowa, ułatwiając zdobycie bramki napastnikowi Mazura, który niebawem oficjalnie powinien dołączyć do drużyny. Mimo prowadzenia dwiema bramkami, gospodarze byli w stanie zdobyć dwie bramki i wyrównać stan meczu w nieprzeciętny sposób. Obydwie bramki GKS-u zostały zdobyte po rzutach karnych, podyktowanych za faule w 55 i 56 minucie. Zespół GKS Baruchowo rozgrywa swoje mecze na tym samym poziomie rozgrywek jak zawodnicy Mazura – Liga Okręgowa.

Kolejny, ostatni już sparing odbędzie za tydzień z Unią Iłów. Termin zostanie podany w późniejszym czasie.

GKS Baruchowo 2:2 Mazur Gostynin

55' i 56' Patryk Dudkiewicz (karne) – 5' i 42' zawodnik testowany

Mazur rozpoczął w składzie: Bartosz Tomczak – Piotr Dutkiewicz (grający trener), Mateusz Kryska, Łukasz Kiełbasa, Bartosz Dutkiewicz, Rafał Wilamowski, Bartłomiej Dębicki, zawodnik testowany, Michał Matecki, Kamil Augustyniak, zawodnik testowany;

zagrali także: Mateusz Ziułkowski, Patryk Kostrzewski, Mateusz Chabasiński, Denis Przybylski, Przemysław Kamiński, Mateusz Balcerzak - bramkarz