Reklama

Mazur rozpoczął treningi. Powrót Damiana Surmaka i Bartosza Komorowskiego

Opublikowano:
Autor:

Mazur rozpoczął treningi. Powrót Damiana Surmaka i Bartosza Komorowskiego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek, po dwutygodniowej przerwie do treningów powrócili piłkarze seniorów. W zajęciach uczestniczyło 25 zawodników, w tym kilku, którzy aspirują do gry w Mazurze i przybyli na testy w ramach otwartego treningu. Zajęcia poprowadził nowo mianowany trener seniorów Waldemar Figurski.

W poniedziałek, po dwutygodniowej przerwie do treningów powrócili piłkarze seniorów. W zajęciach uczestniczyło 25 zawodników, w tym kilku, którzy aspirują do gry w Mazurze i przybyli na testy w ramach otwartego treningu. Zajęcia poprowadził nowo mianowany trener seniorów Waldemar Figurski.

Na pewno ucieszy fakt, że chęć powrotu i gry w IV Lidze wyraziło dwóch wychowanków Mazura, którzy powracają z Delty Słupno po spędzeniu w podpłockim klubie całego sezonu. Pomocnik Damian Surmak i napastnik Bartosz Komorowski, to dwaj zawodnicy, których kibice Mazura dobrze znają i cenią.
Zarząd klubu i działacze również witają naszych wychowanków z powrotem w Maurze.
Kolejne treningi w tym tygodniu również będą miały charakter otwarty. Następne zajęcia w środę, 12 lipca o godz. 18:00 na Stadionie MOSiR.
Po tym okresie, już w następnym tygodniu zawodnicy trenować będą cztery razy w tygodniu oraz rozgrywać gry kontrolne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE