Reklama

Mazur szuka nowego trenera. Nowy zarząd daje szanse nowym szkoleniowcom

Opublikowano:
Autor:

Mazur szuka nowego trenera. Nowy zarząd daje szanse nowym szkoleniowcom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu nowy zarząd klubu Mazur Gostynin ogłosił konkurs na nowego trenera. Dotychczasowy szkoleniowiec przez całą rundę wiosenną osiągał bardzo dobre wyniki z gostynińskim zespołem, a konkurs na nowego trenera nie zamyka przed nikim szansy, aby objąć to stanowisko.

W ubiegłym tygodniu nowy zarząd klubu Mazur Gostynin ogłosił konkurs na nowego trenera. Dotychczasowy szkoleniowiec przez całą rundę wiosenną osiągał bardzo dobre wyniki z gostynińskim zespołem, a konkurs na nowego trenera nie zamyka przed nikim szansy, aby objąć to stanowisko.

Umowa z dotychczasowym trenerem Janem Błaszczykiem wygasła z końcem listopada, wobec czego nowy zarząd klubu ogłosił konkurs. Nabór na nowego trenera gostynińskiej drużyny trwa, a  trenerzy mogą składać swoje CV do 16 stycznia. W gronie nowych trenerów może pojawić się również nazwisko Jana Błaszczyka, który jak dotąd bardzo dobrze radził sobie w roli trenera Mazura. Jan Błaszczyk po raz pierwszy w roli szkoleniowca gostynińskiego zespołu na ławce trenerskiej zasiadł pod koniec sierpnia w meczu w Goleszynie z miejscowym Orłem, w którym to piłkarze Mazura zwyciężyli 2:1. Piłkarze Mazura są obecnie liderem Płockiej Ligi Okręgowej, w Pucharze Polski Płockiego OZPN doszli do samego finału, zapewniając sobie tym samym grę w dalszym etapie tych rozgrywek oraz wygrali turniej o Puchar Prezesa Płockiego OZPN.

Czy nowy szkoleniowiec podoła wyzwaniu i poprowadzi drużynę tak, jak oczekują tego kibice? A może na ławce trenerskiej pozostanie ta sama osoba? Tego dowiemy się na wiosnę. Nazwisko nowego trenera poznamy prawdopodobnie już 23 stycznia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE