Mazur za słaby na Koronę [FOTO, VIDEO]

Opublikowano:

Mazur za słaby na Koronę [FOTO, VIDEO] - Zdjęcie główne

WiadomościDrugą ligową porażkę z rzędu zanotowali piłkarze Mazura Gostynin. W 5. kolejce drużyna prowadzona przez Waldemara Figurskiego uległa w Ostrołęce tamtejszej Koronie 0:2.

Mecz niestety ułożył się nie po myśli Mazura i już w 6 minucie po dośrodkowaniu w pole karne, błąd obrońcy Mazura Konrada Popławskiego po przyjęciu futbolówki wykorzystał Maciej Staszczuk. Gostyninianie po stracie bramki rzucili się do odrabiania strat. Blisko wyrównania było w 44 minucie, gdy po dośrodkowaniu z lewej strony głową uderzał Bartosz Wiśniewski, a piłka odbiła się od słupka i niestety dobitka w wykonaniu Bartłomieja Dębickiego przeleciała ponad poprzeczką. Wcześniej, w 42 minucie Wiśniewski w dogodnej sytuacji sam na sam z bramkarzem Korony nie trafił w światło bramki. Korona na 2:0 podwyższyła w 64 minucie, kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne głową piłkę do siatki skierował Dominik Dzwonkowski. Niestety, mimo chęci i ambicji oraz zmian w składzie w drugiej połowie, Mazur nie zdobył nawet bramki honorowej.

Nasz zespól nadal ma 7 punktów, a kolejny mecz rozegra w środę, 6 września 2017 r. o g.17:00 w ramach Pucharu Polski Płockiego OZPN w Staroźrebach ze Świtem. Natomiast kolejny mecz ligowy w sobotę, 9 września 2017 r. o g. 11:00 na Stadionie MOSiR rywalem będzie Pogoń II Siedlce.

Korona Ostrołęka – Mazur Gostynin 2:0

Bramki: 6' Maciej Staszczuk, 64' Dominik Dzwonkowski

Żółte kartki: Strzeżysz, Drężewski – Majchrzak, Wilamowski, Wiśniewski, Surmak.

Korona: Andrzej Łyziński – Paweł Dubieński, Wojciceh Skorupka, Dariusz Jastrzębski (82' Piotr Dawidzki), Arkadiusz Kowalczyk, Piotr Strzeżysz (89' Bartosz Gąska), Kamil Jastrzębski, Przemysław Olewiński, Maciej Staszczuk (46' Maciej Laska), Dominik Dzwonkowski, Paweł Kowalkowski (62' Damian Drężewski), trener: Marcin Truszkowski

Mazur: Adrian Rak – Arkadiusz Majchrzak, Konrad Poławski, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Wróblewski (56' Rafał Wilamowski) – Michał Matecki (46' Damian Surmak), Bartłomiej Dębicki, Mateusz Ostrowski (74' Patryk Matusiak), Eryk Przybylski (46' Gracjan Sobczak) – Bartosz Wiśniewski (56' Jarosław Kułaga), Bartosz Komorowski (86' Damian Konwerski); trener: Waldemar Figurski