Reklama

MCK pękało w szwach. Zagrali dla Animal G(h)ost [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

MCK pękało w szwach. Zagrali dla Animal G(h)ost [FOTO]  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Setki mieszkańców Gostynina i okolic zapełniły dzisiejszego wieczoru Miejskie Centrum Kultury. To za sprawą koncertu charytatywnego na rzecz Fundacji Animal G(h)ost, podczas której zbierano pieniądze na opiekę nad chorymi i porzuconymi zwierzętami z naszego regionu. Oj, działo się!

Setki mieszkańców Gostynina i okolic zapełniły dzisiejszego wieczoru Miejskie Centrum Kultury. To za sprawą koncertu charytatywnego na rzecz Fundacji Animal G(h)ost, podczas której zbierano pieniądze na opiekę nad chorymi i porzuconymi zwierzętami z naszego regionu. Oj, działo się!

Organizatorami koncertu byli: Wiesława Radecka i Miejskie Centrum Kultury. Na przybyłych czekał szereg atrakcji, m.in degustacja ciast, malowanie twarzy oraz występy artystyczne. W trakcie imprezy wystąpili: Latino Cafe, Disco i Crazy Dance, Ananasy, Kreatywnie wśród zwierząt, Miejska Orkiestra Dęta, Jakub Górski, Kasper Lisowski, Konrad Kolasiński, pokaz "adopciaków", uczniowie L.O. im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie oraz uczniowie L.O. im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku. Zapraszamy do fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE