Reklama

Miasto bez wiceburmistrza, Pachniewski zrezygnował!

Opublikowano:
Autor:

Miasto bez wiceburmistrza, Pachniewski zrezygnował! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Paweł Pachniewski nie jest już zastępcą burmistrza Gostynina. Paweł Kalinowski poinformował, że 7 września Pachniewski zrezygnował ze stanowiska.

Paweł Pachniewski nie jest już zastępcą burmistrza Gostynina. Paweł Kalinowski poinformował, że 7 września Pachniewski zrezygnował ze stanowiska.

- W związku z rezygnacją Pawła Pachniewskiego [...] informuję iż podpisałem stosowne zarządzenie w tej sprawie. Bardzo dziękuję Pawłowi Pachniewskiemu za ponad półtoraroczną współpracę, wsparcie, życzliwość. Życzę wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Do zobaczenia! - pisze na swoim profilu Paweł Kalinowski.

 Paweł Pachniewski stanowisko zastępcy włodarza objął 16 grudnia 2014 roku. W magistracie był odpowiedzialny w głównej mierze za pozyskiwanie inwestorów oraz środków unijnych. Przypomnijmy, że 1 czerwca w gostynińskim urzędzie, na stanowisko doradcy włodarza ds. pozyskiwania środków finansowych i rozwoju miasta zatrudniony został Robert Mokok. Czy to właśnie nowy nabytek magistratu przyczynił się do rezygnacji Pachniewskiego? Póki co, przyczyny nie są dokładnie znane. Do sprawy wrócimy w poniedziałek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE