Reklama

Reklama

Miasto pozyska dotację? Burmistrz rozmawiał z mieszkańcami

Opublikowano: śr, 22 cze 2016 11:22
Autor:

Miasto pozyska dotację? Burmistrz rozmawiał z mieszkańcami  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciele domów jednorodzinnych spotkali się z burmistrzem. W Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Paweł Kalinowski rozmawiał z mieszkańcami na temat pozyskania dotacji na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii na budynkach. Kolejne spotkanie dotyczące powyższego tematu odbędzie się 23 czerwca o godzinie 18. w sali ślubów.

Reklama

Właściciele domów jednorodzinnych spotkali się z burmistrzem. W Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Paweł Kalinowski rozmawiał z mieszkańcami na temat pozyskania dotacji na zakup i montaż odnawialnych źródeł energii na budynkach. Kolejne spotkanie dotyczące powyższego tematu odbędzie się 23 czerwca o godzinie 18. w sali ślubów.

Zakładane dofinansowanie obejmie zakup oraz montaż nowych instalacji i mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii do produkcji: energii elektrycznej dzięki wykorzystaniu ogniw fotowoltaicznych, energii cieplnej dzięki wykorzystaniu instalacji solarnych, pomp ciepła oraz kotłów na biomasę, istnieje możliwość wykonania instalacji hybrydowych np. ogniwa fotowoltaiczne wraz z pompą ciepła. Z dofinansowania mogą skorzystać osoby fizyczne (właściciele domów jednorodzinnych). Dofinansowanie będzie w formie dotacji w wysokości do 80 % wartości wydatków kwalifikowanych  związanych z zakupem i montażem nowych instalacji i mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii. Decyzja o przygotowaniu i z łożeniu wniosku o wsparci e ze środków unijnych jest uzależniona od skali zainteresowania przez mieszkańców.

fot. UM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.