Reklama

Miasto remontem stoi

Opublikowano:
Autor:

Miasto remontem stoi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na pełnych obrotach pracują wykonawcy odpowiedzialni za przeprowadzenie najważniejszych remontów na terenie Gostynina. Zakończono już budowę chodnika przy ul. Spacerowej, z grubej rury ruszyły natomiast prace przy ul. Floriańskiej, trwa także przebudowa kamienicy przy ul. 3 maja.

Na pełnych obrotach pracują wykonawcy odpowiedzialni za przeprowadzenie najważniejszych remontów na terenie Gostynina. Zakończono już budowę chodnika przy ul. Spacerowej, z grubej rury ruszyły natomiast prace przy ul. Floriańskiej, trwa także przebudowa kamienicy przy ul. 3 maja.

Remont przy ul. Spacerowej zakończył się sukcesem. Zakres robot obejmował m.in budowę chodników i przebudowę istniejących zjazdów, wymianę krawężników, czy dostosowanie studzienek uzbrojenia terenu do projektowanych nawierzchni.

Ponadto trwają prace remontowe ulicy Floriańskiej, których zakończenie przewidziane jest do 31 sierpnia. Stare, zniszczone płyty chodnikowe zastąpiono kostką betonową i wykonana zostanie nowa nawierzchnia asfaltu. W ramach modernizacji zaplanowano także wykonanie zjazdów na posesje, przebudowę skrzyżowań z ul. Stodólną, Kujawy i Solidarności, utwardzenie na działce pomiędzy ul. Floriańską 5 i 7.

Na tym jednak nie koniec. Trwa również  modernizacja budynku wielorodzinnego przy ul. 3 Maja 14 . Obecnie wykonywane są roboty rozbiórkowe, takie jak przebudowa istniejących klatek schodowych i wykonanie kanalizacji sanitarnej zewnętrznej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, remont powinien zakończyć się do 30 października.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE