Reklama

Miasto stara się o dofinansowanie. Do zgarnięcia prawie pół miliona zł

Opublikowano:
Autor:

Miasto stara się o dofinansowanie. Do zgarnięcia prawie pół miliona zł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na solidne wsparcie finansowe z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej może liczyć Gostynin. W ubiegłym tygodniu władze miasta złożyły wniosek o dofinansowanie na przebudowę ul. Nowej wraz z modernizacją kanalizacji deszczowej, mowa o środkach w wysokości niemal pół miliona złotych.

Na solidne wsparcie finansowe z programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej może liczyć Gostynin. W ubiegłym tygodniu władze miasta złożyły wniosek o dofinansowanie na przebudowę ul. Nowej wraz z modernizacją kanalizacji deszczowej, mowa o środkach w wysokości niemal pół miliona złotych.

Założeniem jest pozyskanie dotacji na wykonanie oświetlenia ulicznego oraz wykonaniem chodników i zjazdów. Całkowita wartość inwestycji szacowana jest na kwotę: 898 tys. zł. Wartość wnioskowanej dotacji wynosi: 449 tys. zł zł, co stanowi połowę kosztów kwalifikowanych zadania.

Zgodnie z dokumentacją naboru ogłoszonego przez Wojewodę Mazowieckiego Zdzisława Sipierę, zgłoszeniu do dofinansowania mogły podlegać jedynie te inwestycje drogowe, dla których sporządzono dokumentacje projektową oraz wydano pozwolenie na budowę i jednocześnie dla których roboty budowlane planowane są do realizacji w roku 2018.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE