Reklama

Miasto złożyło wniosek na utworzenie Klubu Malucha

Opublikowano:
Autor:

Miasto złożyło wniosek na utworzenie Klubu Malucha - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 23 listopada 2017 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim złożona została oferta na utworzenie Klubu Dziecięcego „Uśmiech Malucha” w Gostyninie w ramach programu Maluch + 2018.

23 listopada 2017 r. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim złożona została oferta na utworzenie Klubu Dziecięcego ?Uśmiech Malucha? w Gostyninie w ramach programu Maluch + 2018.

Zgodnie z założeniami, w 2018 r. planowane jest utworzenie Klubu Dziecięcego dla 30 dzieci w wieku do ukończenia 3 roku życia, w budynku byłego Gimnazjum Nr 2 im. Polskich Noblistów. W ramach realizacji inwestycji, pomieszczenia w/w szkoły zostaną odpowiednio przystosowane do potrzeb dzieci do lat trzech – planowane jest utworzenie dwóch sal opieki nad dziećmi wraz z niezbędnym zapleczem.

Dzięki utworzonemu Klubowi zatrudnienie otrzyma 7 osób.

Kwota przedsięwzięcia opiewa na łączną wartość 684 500,00 zł, w skład której wchodzi dotacja w wysokości: 547 600,00 zł oraz wkład własny: 136 900,00 zł

Zgodnie z założeniami, zorganizowana i wyposażona placówka rozpocznie swoją działalność od listopada 2018 r. i przyczyni się ona do zaspokojenia potrzeb naszego miasta w zakresie opieki nad najmłodszymi dziećmi.

Gostynin w rządowym programie „Maluch" bierze udział od 2015 roku. W wyniku pozyskanych w ramach tego programu dotacji utworzono do tej pory dwa punkty opieki nad dziećmi do lat 3 „Bajkowy zakątek” i „Zaczarowana Kraina”, w których opieką objętych jest w sumie 81 dzieci.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE