Reklama

Międzynarodowi goście odwiedzili burmistrza

Opublikowano:
Autor:

Międzynarodowi goście odwiedzili burmistrza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grupa młodzieży i nauczycieli z Grecji, Hiszpanii i Chorwacji przybyła wczoraj do Urzędu Miasta w Gostyninie. W trakcie spotkania z burmistrzem Pawłem Kalinowskim goście dowiedzieli się m.in. o tym, jakie zadania realizuje urząd oraz co można zwiedzić w mieście i okolicy. Na zakończenie wizyty włodarz obdarował młodzież i ich opiekunów drobnymi upominkami.

Grupa młodzieży i nauczycieli z Grecji, Hiszpanii i Chorwacji przybyła wczoraj do Urzędu Miasta w Gostyninie. W trakcie spotkania z burmistrzem Pawłem Kalinowskim goście dowiedzieli się m.in. o tym, jakie zadania realizuje urząd oraz co można zwiedzić w mieście i okolicy. Na zakończenie wizyty włodarz obdarował młodzież i ich opiekunów drobnymi upominkami. 

Zagraniczni goście przebywają w naszym mieście w dniach 22-28 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w ramach projektu "Moje pasje - Moją przyszłością" realizowanego w ramach programu ERASMUS+. Grupa liczy 12 uczniów i 14 nauczycieli. Uczestniczą w lekcjach, szkoleniach, uroczystościach szkolnych i wycieczkach.
Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie jest jedyną szkołą w naszym mieście, która po raz kolejny otrzymała dofinansowanie na realizację międzynarodowego projektu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE