Reklama

Miejski Dzień Dziecka za nami [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Miejski Dzień Dziecka za nami [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz pierwszy najmłodsi mieszkańcy Gostynina zostali zaproszeni na obchody swojego święta nad jeziorem Bratoszewo, gdzie motywem przewodnim zabaw był piknik żeglarski.

Po raz pierwszy najmłodsi mieszkańcy Gostynina zostali zaproszeni na obchody swojego święta nad jeziorem Bratoszewo, gdzie motywem przewodnim zabaw był piknik żeglarski.

Dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić czas bawiąc się i korzystając z przygotowanych atrakcji. Najmłodsi owładnęli stoisko z malowaniem twarzy, z balonami oraz brali udział w zabawach w przeróżnych konkurencjach. Uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek, a także kiełbaski i bułeczki, których wspólne pieczenie przy ognisku z muzyką szanty w tle, okazało się świetną atrakcją.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się łódki, do której dzieci miały możliwość wsiąść i zrobić sobie wycieczkę po jeziorze. Płocki WOPR zaprezentował sprzęt, który wykorzystuje w codziennej pracy, a także symulację akcji ratunkowej, aby uświadomić dzieciom i rodzicom, jak ważne jest zachowanie ostrożności i dużej uwagi podczas wakacyjnych zabaw. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły we wszystkich przygotowanych zabawach i konkursach i pozwoliły dorosłym napawać się ich radością w tym szczególnym dniu.

Urząd Miasta śle podziękowania dla: Miejskiego Centrum Kultury, Klubu Żeglarskiego HALS, WOPR Płock oraz radnej Urszuli Pieniążek.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE