Reklama

Mieszkańcy donoszą o libacjach na Rynku. Czy skończy się picie pod chmurką?

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy donoszą o libacjach na Rynku. Czy skończy się picie pod chmurką? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Według Krajowej Mapy Zagrożeń na gostynińskim Rynku dochodzi do częstego spożywania alkoholu, szczególnie w godzinach nocnych. Nie jest to jednak jedyny problem, gdyż policyjna aplikacja otrzymała informacje o innych wykroczeniach na terenie miasta.

Według Krajowej Mapy Zagrożeń na gostynińskim Rynku dochodzi do częstego spożywania alkoholu, szczególnie w godzinach nocnych. Nie jest to jednak jedyny problem, gdyż policyjna aplikacja otrzymała informacje o innych wykroczeniach na terenie miasta.

Poza częstym spożywaniem alkoholu w centrum miasta, innym miejscem, gdzie równie często pije się pod chmurką jest ulica Targowa. Mieszkańcy przy ulicy 18 Stycznia zauważyli z kolei , że niektóre zaparkowane samochody na jednym z tamtejszych osiedli są pozostawione w nieprzepisowy sposób. Ponadto, na ulicy Kilińskiego zwrócono uwagę na zjawisko żebractwa.

Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń każdy z obywateli może anonimowo zawiadomić policję o wykroczeniach jakie są odnotowywane w całym powiecie gostynińskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE