Reklama

Mieszkańcy na konsultacjach społecznych, burmistrz wysłuchał uwag i opinii o projekcie

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy na konsultacjach społecznych, burmistrz wysłuchał uwag i opinii o projekcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek w Urzędzie Miasta Gostynina odbyło się spotkanie dotyczące Gminnego Programu Rewizyjnego. W posiedzeniu udział wzięli mieszkańcy Gostynina, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji nad projektem.

W poniedziałek w Urzędzie Miasta Gostynina odbyło się spotkanie dotyczące Gminnego Programu Rewizyjnego. W posiedzeniu udział wzięli mieszkańcy Gostynina, którzy aktywnie uczestniczyli w dyskusji nad projektem.

Spotkanie rozpoczął burmistrz Paweł Kalinowski, który przedstawił w skrócie założenia omawianego dokumentu. Na posiedzenie w Urzędzie Miasta przybyli mieszkańcy, którzy z uwagą wysłuchali burmistrza oraz prowadzącego Mateusza Bartuseka – przedstawiciela Centrum Doradztwa Energetycznego w Mikołowie. W trakcie zebrania, zarówno burmistrz, jak i sam prowadzący wysłuchali opinii oraz uwag na temat projektu. Wszyscy zainteresowani, którzy nie mogli wziąć udziału w konsultacjach, mogą zapoznać się z projektem Gminnego Programu Rewitalizacji, który podany jest poniżej, natomiast każdy, kto chce zgłosić swoje uwagi dotyczące projektu, może to zrobić przez złożenie odpowiedniego formularza osobiście w siedzibie Urzędu Miasta lub przez pocztę mailową.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE