Reklama

Mieszkańcy rozmawiali o problemach w Gostyninie

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy rozmawiali o problemach w Gostyninie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gostynina odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gostynina odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Wszystkich gości powitał burmistrz Paweł Kalinowski. Spotkanie poprowadził Michał Moskowiak, wiceprezes Centrum Doradztwa Energetycznego w Mikołowie. Spotkanie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej z nich odbyła się prezentacja wyznaczonych obszarów zdegradowanych, natomiast w drugiej części odbyły się warsztaty z mieszkańcami w sprawie wyznaczonych obszarów. Na spotkaniu pojawili się m. in. dyrektor Gimnazjum nr 2 w Gostyninie Beata Wasiak-Gudzińska, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Gostyninie Robert Pypkowski oraz dyrektor MOSiR-u Wiesław Adamski. Debata obejmowała temat problemów społecznych, gospodarczych i środowiskowych. Prowadzący podkreślił, że dobrym pomysłem będzie włączenie do działań mieszkańców oraz przedstawicieli lokalnych instytucji społecznych i gospodarczych.

- Pracę nad dokumentem potrwają jeszcze kilka miesięcy. Dodam iż dokument ten będzie niezbędny w aplikowaniu o unijne środki - opowiada burmistrz naszego miasta, Paweł Kalinowski.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE