Reklama

Mikołajkowe spotkanie w "Bartku"

Opublikowano:
Autor:

Mikołajkowe spotkanie w "Bartku" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W mikołajkowe popołudnie dzieci uczęszczające do Miejskiego Punktu Wsparcia Dziennego „Bartek” w Gostyninie zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, wprowadzając zebranych gości w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło kolęd i pastorałek bożonarodzeniowych oraz wierszy nawiązujących do wydarzeń sprzed ponad 2 tys. lat.

W mikołajkowe popołudnie dzieci uczęszczające do Miejskiego Punktu Wsparcia Dziennego „Bartek” w Gostyninie zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, wprowadzając zebranych gości w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło kolęd i pastorałek bożonarodzeniowych oraz wierszy nawiązujących do wydarzeń sprzed ponad 2 tys. lat.

Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami, a burmistrz Paweł Kalinowski podziękował dzieciom za przybliżenie wydarzeń związanych z Bożym Narodzeniem, a także złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Na zakończenie, nadszedł wyczekiwany czas na wręczenie słodkiego upominku, który w imieniu Mikołaja wręczył burmistrz.  

Przez ten cały czas na twarzach dzieci malował się uśmiech i radość, a przedstawienie okazało się ważnym i udanym akcentem mikołajkowego popołudnia spędzonego w gronie życzliwych osób.

Źródło: UM Gostynin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE