Reklama

Mikołajkowy prezent przy Targowej: władze przekażą klucze do mieszkań

Opublikowano:
Autor:

Mikołajkowy prezent przy Targowej: władze przekażą klucze do mieszkań - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 6 grudnia wyznaczono termin oficjalnego oddania do użytku bloku socjalnego przy ul. Targowej. Taką informację w trakcie wczorajszej sesji Rady Miejskiej przekazała wiceburmistrz Halina Fijałkowska.

Na 6 grudnia wyznaczono termin oficjalnego oddania do użytku bloku socjalnego przy ul. Targowej. Taką informację w trakcie wczorajszej sesji Rady Miejskiej przekazała wiceburmistrz Halina Fijałkowska.

Budynek wielorodzinny przy ul. Targowej ma być jedną z najważniejszych dla miasta inwestycji. Według pierwotnych założeń, budynek miał być oddany do użytku pod koniec sierpnia, następnie przesunięto na 28 września, ostatecznie klucze do mieszkań zostaną wręczone oficjalnie 6 grudnia.

Nowy budynek ma być lekiem na problemy mieszkaniowe gostyninian, którzy od dawna narzekają na brak lokali socjalnych.

Przypomnijmy, że umowę na wykonanie zadania 22 marca ubiegłego roku podpisał burmistrz Paweł Kalinowski. Za realizację opiewającego na 6,3 mln zł zadania odpowiedzialna jest gostynińska firma "Hydropol". W bloku zamieszka 60 rodzin. Budynek jest całkowicie podpiwniczony, o IV kondygnacjach nadziemnych, w tym poddasze użytkowe. Znajdą się w nim również piwnice lokatorskie, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz lokale usługowo-handlowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE