Reklama

Miłość do Ojczyzny w piosenkach patriotycznych

Opublikowano:
Autor:

Miłość do Ojczyzny w piosenkach patriotycznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek, 13 listopada br. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Gostyninie odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej pn. "Kocham Cię Polsko". W szranki o czołowe miejsca stanęło 12 przedszkolaków z: Przedszkola Samorządowego w Sannikach, Przedszkola Samorządowego w Gąbinie im. króla Maciusia I, z Przedszkola Samorządowego w Łącku oraz z Gostynina – z Miejskiego Przedszkola nr 2, 5 i 4.

W poniedziałek, 13 listopada br. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Gostyninie odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej pn. "Kocham Cię Polsko". W szranki o czołowe miejsca stanęło 12 przedszkolaków z: Przedszkola Samorządowego w Sannikach, Przedszkola Samorządowego w Gąbinie im. króla Maciusia I, z Przedszkola Samorządowego w Łącku oraz z Gostynina ? z Miejskiego Przedszkola nr 2, 5 i 4.

Poziom występujących był wyrównany, dlatego jury w składzie: Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, dyrektor MP 4 Grażyna Stanisławska, była pani dyrektor Teresa Ledzion, Grażyna Pączek inspektor ds. oświaty i radna Rady Miejskiej Wiesława Radecka, orzekło, że wszyscy występujący otrzymają równorzędne pierwsze miejsca.

Występy młodych artystów zachwycał świetnym przygotowaniem, a także pięknym strojami, za co przedszkolaki zostały nagrodzone słodkimi upominkami, dyplomami oraz brawami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE