Reklama

Miłośnicy wędkarstwa spotkali się z burmistrzem

Opublikowano:
Autor:

Miłośnicy wędkarstwa spotkali się z burmistrzem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie, na które przybyli gostynińscy wędkarze. Gośćmi burmistrza byli przedstawiciele miejskich kół wędkarskich oraz stowarzyszenia wędkarskiego ,,Lin’’.

Wczoraj w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie, na które przybyli gostynińscy wędkarze. Gośćmi burmistrza byli przedstawiciele miejskich kół wędkarskich oraz stowarzyszenia wędkarskiego ,,Lin??.

Podczas spotkania wędkarze opowiedzieli o swoim hobby, o osiągniętych sukcesach w zawodach ogólnopolskich oraz wymienili się pomysłami dotyczącymi popularyzacji wędkarstwa w naszym mieście. Goście Pawła Kalinowskiego poruszyli również temat o tym, jak należałoby poprawić infrastrukturze łowisk oraz ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. W spotkaniu udział wzięła również zastępca burmistrza Halina Fijałkowska oraz naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Izabela Chmielecka.

Warto przypomnieć, że nad Zalewem Piechota w Gostyninie na początku miesiąca powstało stanowisko przygotowane specjalnie dla osób niepełnosprawnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE