Reklama

Mistrzostwa Gostynina w siatkówce: Nauczycielki zakończyły karierę

Opublikowano:
Autor:

Mistrzostwa Gostynina w siatkówce: Nauczycielki zakończyły karierę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie zostały rozegrane Mistrzostwa Gostynina w Piłce Siatkowej Kobiet. W zmaganiach zwyciężyła ekipa Gostynin Team. Przy okazji zawodów swój pożegnalny mecz rozegrały Gostynińskie Nauczycielki, które na siatkarskich parkietach występowały przez 20 ostatnich lat.

W sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie zostały rozegrane Mistrzostwa Gostynina w Piłce Siatkowej Kobiet. W zmaganiach zwyciężyła ekipa Gostynin Team. Przy okazji zawodów swój pożegnalny mecz rozegrały Gostynińskie Nauczycielki, które na siatkarskich parkietach występowały przez 20 ostatnich lat.

Nauczycielki zagrały z reprezentacją złożoną z wytypowanych zawodniczek z każdej grającej drużyny. Jak się okazało Nauczycielki pożegnały się z siatkówką jako zwyciężczynie, wygrywając swój ostatni mecz 25:13. Za te wszystkie lata reprezentowania Gostynina, zawodniczki otrzymały statuetki, kwiaty, medale i jubileuszowy tort.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

1. Gostynin Team (Emilia Pińkowska, Luiza Łosiewicz, Adrianna Cichosz, Ewa Wiśniewska, Magda Rybacka, Ola Pawlak)

2. Zespół Szkół

3. Liceum Ogólnokształcące

4. UKS Omen

5. Liderki Szczawin

6. GCE Gostynin

Wyróżnienia indywidualne:

Anna Rucińska (Nauczycielki), Agata Strosińska (Liderki), Adrianna Rogacka (LO), Klaudia Borkowska (GCE), Emilia Pińkowska (Gostynin Team), Wiktoria Serwach (Zespół Szkół), Patrycja Borkowska (Omen).

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE