Reklama

Mistrzostwa Polski w Pomaganiu

Opublikowano:
Autor:

Mistrzostwa Polski w Pomaganiu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwadzieścia biletów do teatru dla dzieci z Domu Dziecka, zestawy materiałów do zajęć artystycznych dla MCK oraz zestawy zabawek edukacyjnych dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 - to wszystko udało się zyskać dzięki aktywności Marioli Józwiak-Węclewskiej, która wzięła udział w akcji "Siłacze Społeczni – Wyrównywanie Szans".

Dwadzieścia biletów do teatru dla dzieci z Domu Dziecka, zestawy materiałów do zajęć artystycznych dla MCK oraz zestawy zabawek edukacyjnych dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 - to wszystko udało się zyskać dzięki aktywności Marioli Józwiak-Węclewskiej, która wzięła udział w akcji "Siłacze Społeczni ? Wyrównywanie Szans".

Wydarzenie odbyło się w poniedziałek na Stadionie Narodowym w Warszawie. Goście imprezy mieli okazję do spotkania się ze srebrnym medalistą Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 w rzucie dyskiem, Piotrem Małachowskim, Podsekretarzem Stanu Wiceministrem Rozwoju Pawłem Chorążym oraz siłaczami społecznymi z całej Polski. Całą uroczystość prowadził Jacek Kurowski. Uczestnicy imprezy startowali w konkurencjach zręcznościowych i wspólnie pomogli pozostałym organizacjom dobroczynnym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE