Reklama

Młodość bez nałogów

Opublikowano:
Autor:

Młodość bez nałogów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sierakówku już po raz dziesiąty odbył się międzyszkolny konkurs profilaktyczny „Młodość bez nałogów”. Tym razem I miejsce trafiło do uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zwoleniu.

W Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Sierakówku już po raz dziesiąty odbył się międzyszkolny konkurs profilaktyczny ?Młodość bez nałogów?. Tym razem I miejsce trafiło do uczniów ze Szkoły Podstawowej w Zwoleniu.

Ideą konkursu jest zaprezentowanie przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych scenek profilaktycznych obrazujących szkodliwość używek tj. papierosy, alkohol, dopalacze  czy środki odurzające. Do konkursu przystąpili uczniowie szkół z Sierakówka, Zwolenia, Lucienia, Sokołowa, Solca i Osmolina. W jury konkursowym zasiadł Krzysztof Czerwiński z Urzędu Gminy Gostynin, Magdalena Dołęga Kierownik GOPS w Gostyninie i asp. Krzysztof Olszar z gostynińskiej policji.

W tym roku pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Zwolenia pod opieką Łukasza Flejszera. Młodzi aktorzy zaprezentowali „teatr cieni” przedstawiający szkodliwość używek i alternatywną formę spędzania wolnego czasu – taniec. Na pochwały i gratulacje zasłużyli jednak wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami, ponieważ forma przekazu i ich zaangażowanie było imponujące. Nagrody dla młodych aktorów i ich opiekunów ufundował Wójt Gminy Gostynin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE