Reklama

Młody gostyninianin wicemistrzem Polski

Opublikowano:
Autor:

Młody gostyninianin wicemistrzem Polski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Marcin Wyczałkowski, podopieczny Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gostyninie, wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym ,,Sprawni Razem. Impreza odbywała się w Ciechanowie.

Marcin Wyczałkowski, podopieczny Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gostyninie, wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w Tenisie Stołowym ,,Sprawni Razem. Impreza odbywała się w Ciechanowie. 

Młody gostyninianin, który trenuje pod okiem Marcina Nowickiego, występował w Mistrzostwach Polski jako reprezentant województwa mazowieckiego. W swoim pierwszym meczu stanął do walki z reprezentującym województwo pomorskie Dylewskim, którego pokonał 3:0. Takim samym rezultatem zakończył się również pojedynek Marcina Wyczałkowskiego z Kwiatkowskim z województwa kujawsko-pomorskiego. Trzecim rywalem gostynianina był Wróbel z województwa lubelskiego, również pokonany 3:0.
Pierwszą i jedyną porażkę podopieczny trenera Marcina Nowickiego poniósł w półfinale, ulegając 0:3 Trejderowskiemu z województwa kujawsko-pomorskiego. W pojedynku o drugą lokatę Marcin Wyczałkowski rozprawił się z Olszewskim z woj. lubelskiego, którego pokonał 3:0, zapewniając sobie tym samym srebrny medal Mistrzostw Polski. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE