Reklama

Młodzi artyści z ,,Jedynki' zaprezentowali swoje prace

Opublikowano:
Autor:

Młodzi artyści z ,,Jedynki' zaprezentowali swoje prace - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zaprezentowali w piątek swoje prace plastyczne, które stworzyli w tym roku szkolnym na zajęciach artystycznych w szkole. Młodzi artyści tworzyli swoje dzieła pod czujnym okiem nauczycielki Anny Michalak.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 zaprezentowali w piątek swoje prace plastyczne, które stworzyli w tym roku szkolnym na zajęciach artystycznych w szkole. Młodzi artyści tworzyli swoje dzieła pod czujnym okiem nauczycielki Anny Michalak.

Miejskie Centrum Kultury ożywiły żywe kolory, które można było dostrzec na pracach plastycznych młodych uczniów. Podczas wydarzenia, głos zabrał dyrektor MCK Krzysztof Zadrożny, który pochwalił młodych artystów oraz zachęcał do tworzenia takich prac już od najmłodszych lat. Prace wykonane przez dzieci zostały zrobione różnorodnymi technikami, uczniowie nie ograniczyli się tylko do pracy kredkami. Na wystawie można było zauważyć dzieła wykonane akwarelami, czy zobaczyć rzeźby papierowe. Wraz z małymi artystami prace podziwiali ich dumni rodzice oraz inni zainteresowani. Na uczestników piątkowego wydarzenia czekał słodki poczęstunek. Wystawę można oglądać do końca miesiąca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE