Reklama

Młodzi muzycy po raz kolejny pokażą się na Gamie

Opublikowano:
Autor:

Młodzi muzycy po raz kolejny pokażą się na Gamie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już niemal ćwierć wieku organizowany jest Przegląd Muzyczny Gama. Jego 24. edycja odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie w czwartek 26 kwietnia.

Już niemal ćwierć wieku organizowany jest Przegląd Muzyczny Gama. Jego 24. edycja odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie w czwartek 26 kwietnia.

Podobnie, jak w latach poprzednich, w przeglądzie uczestniczyć mogą soliści lub liczące nie więcej niż sześć osób zespoły w trzech kategoriach: wokalnej, wokalno-instrumentalnej oraz instrumentalnej. W kategorii wokalnej dopuszczany jest akompaniament. Podkład muzyczny nie może jednak zawierać dogranych ścieżek wokalnych.
Uczestnicy podzieleni zostaną napięć grup wiekowych: przedszkola, uczniowie klas I-III szkół podstawowych, uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych, uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjów, uczniowie szkół średnich. Uczestnicy zgłaszani są przez macierzyste szkoły lub placówki kulturalne. W przypadku dużej liczby chętnych z jednej placówki organizatorzy zalecają przeprowadzenie wewnętrznych eliminacji. 
Zgłoszenia przyjmowane są do soboty 14 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury w pokoju 214 w godzinach 8.00-20.00. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 24 235 34 47.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE