Reklama

Młodzi wyszli na ulice

Opublikowano:
Autor:

Młodzi wyszli na ulice - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, 19 września uczniowie gostynińskich szkół podstawowych wraz z opiekunami musieli się wykazać inteligencją, wiedzą, a także sprawnością fizyczną podczas Wielopokoleniowej Miejskiej Gry Terenowej. Pomysłodawca scenariusza Robert Idzikowski przemycił dawkę wiedzy o historii naszego miasta podczas znakomitej zabawy.

W sobotę, 19 września uczniowie gostynińskich szkół podstawowych wraz z opiekunami musieli się wykazać inteligencją, wiedzą, a także sprawnością fizyczną podczas Wielopokoleniowej Miejskiej Gry Terenowej. Pomysłodawca scenariusza Robert Idzikowski przemycił dawkę wiedzy o historii naszego miasta podczas znakomitej zabawy.

- Uczestnicy oprócz poznania miasta od podszewki, zwrócili uwagę na jego ukryte walory i subtelności, a nie tylko na popularne miejsca przez wszystkich dobrze znane. Zachęceni do wejścia w relację z mieszkańcami, obudzili ducha rywalizacji w przyjaznym wydaniu - informuje Urząd Miasta w Gostyninie.

Trzyosobowe drużyny przemierzały miasto poszukując zagadek historycznych związanych m.in. z ojcem siedmiokrotnej medalistki igrzysk olimpijskich, czy z właścicielem ulubionej klaczy Fantazji. Na koniec zmagań wszyscy zostali zaproszeni na wspólny posiłek.

- Sobotnie atrakcje w ramach projektu "ŚwiętujeMY Cud nad Wisłą" wzbudziły wiele emocji. Mamy nadzieję, że udział w grze miejskiej otworzył przestrzeń do refleksji nad dziedzictwem przeszłości z myślą o teraźniejszości i przyszłości. Dziękujemy firmie Kellogg`s za wsparcie i przekazanie tub z chipsami ziemniaczanymi Pringles dla uczestników Wielopokoleniowej Miejskiej Gry Terenowej - podkreśla UM Gostynin.

Realizacja przedsięwzięcia była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE