Reklama

Młodzież z Armenii bawiła się na Jarmarku

Opublikowano:
Autor:

Młodzież z Armenii bawiła się na Jarmarku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na scenie pod Zamkiem odbył się artystyczne występy w wykonaniu dzieci i młodzieży z powiatu gostynińskiego, którym towarzyszyła młodzież gości z Armenii goszcząca w grodzie Siemowita z Okazji Światowych Dni Młodzieży.

Na scenie pod Zamkiem odbył się artystyczne występy w wykonaniu dzieci i młodzieży z powiatu gostynińskiego, którym towarzyszyła młodzież gości z Armenii goszcząca w grodzie Siemowita z Okazji Światowych Dni Młodzieży.

Uroczystość otworzyła Krystyna Janiszewska i ksiądz Kamil Kowalski, którzy byli głównymi prowadzącymi całego wydarzenia. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Aleksandra Wasielewska, która zaśpiewała hymn Światowych Dni Młodzieży... w języku ormiańskim. Goście z Armenii byli zachwyceni pokazem i aby wesprzeć Olę, postanowili okazać swoją radość tańcem pod sceną.

Na scenie pojawiła również się m. in. orkiestra dęta i Marika Jurkiewicz grająca na gitarze. Również Ormianie chcieli pokazać jak dobrze czują się w naszym mieście tańcząc i bawiąc się wspólnie na scenie. Burmistrz Paweł Kalinowski podziękował uczestnikom Światowych Dni Młodzieży za przybycie i modlitwę za mieszkańców Gostynina. Po włodarzu głos zabrał arcybiskup Rafael Minassian z Armenii, który podziękował mieszkańcom za gościnność i pobłogosławił wszystkich uczestników Jarmarku w języku ormiańskim.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE