Reklama

Młodzież z Gostynina odwiedziła zapomniane groby

Opublikowano:
Autor:

Młodzież z Gostynina odwiedziła zapomniane groby - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Członkowie Forum Młodych PiS z Gostynina w ubiegłym tygodniu zakończyli akcję ,,Zapomniane groby’’. Działania młodzieży polegały na odwiedzeniu starych i zapomnianych grobów.

Członkowie Forum Młodych PiS z Gostynina w ubiegłym tygodniu zakończyli akcję ,,Zapomniane groby??. Działania młodzieży polegały na odwiedzeniu starych i zapomnianych grobów.

W trakcie akcji młodzież z Gostynina zapaliła ponad 100 zniczy na grobach. W tym czasie odwiedzili trzy cmentarze: pw. Św. Jakuba, cmentarz parafialny pw. Miłosierdzia Bożego w Gostyninie oraz najbardziej zapomniany cmentarz przy Zalesiu. Przed przybyciem członków stowarzyszenia na zapomniany cmentarz tylko na niewielkiej liczbie grobów rozbłyskały znicze, jednak po zakończeniu akcji było już zupełnie inaczej. Jak dodają członkowie Forum Młodych PiS z Gostynina, bardzo pozytywnym zaskoczeniem był dla nich widok dużej ilości zniczy i kwiatów pod miejscami pamięci, takimi jak: pomnik Powstańców Styczniowych w Gaśnem, Krzyż Smoleński, pomnik Józefa Piłsudskiego czy pomnik Nieznanego Żołnierza na cmentarzu pw. Św. Jakuba.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE