Reklama

Młodzież ze ZWOLEŃ-TEAM najszybsza wśród rolkarzy

Opublikowano:
Autor:

Młodzież ze ZWOLEŃ-TEAM najszybsza wśród rolkarzy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłą niedzielę rolkarze Zwoleń-Team wzięli udział w piątej (przedostatniej) edycji "Półmaratonu Wrotkarskiego o Puchar Wójta Gminy Krokowa".Okazali się oni najlepsi wśród stu zawodników z Polski i zagranicy biorących udział w półmaratonie. Trasa, którą pokonali to Kłanino-Połchówko. Była ona podzielona na 3 dystanse: 21 km, 1000 m i 600 m. Rywalizację młodzieżową na dystansie sprinterskim 1000 m wygrała Martyna Śmiałkowska z UKS Zwoleń-TEAM. Na 600 m najszybsza była z kolei jej klubowa koleżanka Klaudia Tyszkiewicz.

W ubiegłą niedzielę rolkarze Zwoleń-Team wzięli udział w piątej (przedostatniej) edycji "Półmaratonu Wrotkarskiego o Puchar Wójta Gminy Krokowa".Okazali się oni najlepsi wśród stu zawodników z Polski i zagranicy biorących udział w półmaratonie. Trasa, którą pokonali to Kłanino-Połchówko. Była ona podzielona na 3 dystanse: 21 km, 1000 m i 600 m. Rywalizację młodzieżową na dystansie sprinterskim 1000 m wygrała Martyna Śmiałkowska z UKS Zwoleń-TEAM. Na 600 m najszybsza była z kolei jej klubowa koleżanka Klaudia Tyszkiewicz.

Wyniki młodzieżowe UKS ZWOLEŃ-TEAM na 5 etapie Pucharu Kaszub:

na dystansie 600 m - dziewczęta:
I miejsce Klaudia Tyszkiewicz
II miejsce Maja Kafarska
 
na dystansie 1000 m - dziewczęta:
I miejsce Martyna Śmiałkowska
II miejsce Zosia Kotfasińska
III miejsce Maja Michalska
IV miejsce Adrianna Kafarska
 
na dystansie 1000 m - chłopcy:
I miejsce Artur Janiszewski

 

"Na miesiąc przed ostatnim etapem Pucharu Kaszub w Reskowie i tym samym podsumowaniem generalnej  punktacji po sześciu etapach - Martyna Śmiałkowska, Klaudia Tyszkiewicz, Oskar Berliński zapewnili  sobie bezpieczną przewagę nad pozostałymi zawodnikami z Polski i za granicy w osiągnięciu I-szych  miejsc. Grupa w okresie 17 lipca - 18 sierpień trenuje dwa razy dziennie przygotowując się sumiennie do międzynarodowych zawodów w Berlinie 29 lipca 2017 r. oraz Pucharu Polski w Gdańsku  19 sierpnia 2017 r. - mówi trener.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE